RE46C120E16F
Part Number : RE46C120E16F
Manufacturer : Roving Networks / Microchip Technology
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : RE46C120E16F More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Case/Package : DIP
Number of Pins : 16
Min Supply Voltage : 6 V
Nominal Supply Current : 4.5 µA
Max Operating Temperature : 60 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Interface - Sensor and Detector Interfaces
Qty : 3654 In Stock
Applications : Advanced driver assistance systems (ADAS) Test & measurement
Output Type : Voltage
Input Current : 9 A
Max Supply Voltage : 12 V
Nominal Input Voltage : 4.5 V
Operating Supply Current : 9 µA
Min Operating Temperature : -10 °C