ATF16V8BQ-10PC
Part Number : ATF16V8BQ-10PC
Manufacturer : Microsemi
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : ATF16V8BQ-10PC More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Microsemi. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Weight : 2.259996 g
Frequency : 10 GHz
Case/Package : PDIP
Number of I/Os : 8
Max Supply Voltage : 5.25 V
Number of Macrocells : 8
Operating Supply Voltage : 5 V
Min Operating Temperature : 0 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
Qty : 41 In Stock
Applications : Datacom module Factory automation & control Home theater & entertainment
Voltage : 5 V
Access Time : 10 ns
Max Frequency : 83 MHz
Propagation Delay : 10 ns
Min Supply Voltage : 4.75 V
Operating Supply Current : 40 mA
Max Operating Temperature : 70 °C