79RC32K438-233BB
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
79RC32K438-233BB
Part Number : 79RC32K438-233BB
Manufacturer : Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : 79RC32K438-233BB More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Length : 27 mm
Thickness : 2.23 mm
Max Frequency : 233 MHz
Number of Pins : 416
Max Supply Voltage : 1.3 V
Operating Supply Voltage : 1.2 V
Min Operating Temperature : 0 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Embedded - Microprocessors
Qty : 178 In Stock
Applications : Broadband fixed line access Motor drives PC & notebooks
Width : 27 mm
Frequency : 233 MHz
Case/Package : BGA
Data Bus Width : 32 b
Number of Cores : 1
Min Supply Voltage : 1.1 V
Max Operating Temperature : 70 °C