MPC860DECVR50D4
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
MPC860DECVR50D4
Part Number : MPC860DECVR50D4
Manufacturer : NXP Semiconductors
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : MPC860DECVR50D4 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Frequency : 50 MHz
Case/Package : BGA
Data Bus Width : 32 b
Number of Cores : 1
Max Supply Voltage : 3.3 V
Max Operating Temperature : 95 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Embedded - Microprocessors
Qty : 4774 In Stock
Applications : Power delivery Datacom module Advanced driver assistance systems (ADAS)
Weight : 2.096504 g
Schedule B : 8542310000
Max Frequency : 50 MHz
Number of Pins : 357
Core Architecture : PowerPC
Min Supply Voltage : 2 V
Min Operating Temperature : -40 °C